Valentýnský den ve 2.B

Mgr. Naděžda Gazsaková

I naše třída oslavila svatého Valentýna růžovou barvou! Nejvíce tedy zářila děvčata, která byla maximálně sladěna do růžova. Společně s valentýnskou poštou pak tvořila dokonalou harmonii. Také výuka a učení se neslo v duchu svatého Valentýna, kdy jsme si představili legendu i pranostiky vztahující se ke svatému Valentýnu. Dále se žáci seznamovali se známými postavami z pohádek, filmů i seriálů a to formou „valentýnského běhacího diktátu“. I v matematice jsme počítali do 100 se zamilovanými srdíčky, s růžovými rybičkami a žížalkami nebo s „barevným valentýnským počítáním“. A v neposlední řadě žáci mysleli také na své blízké, kterým s láskou a radostí vyráběli „valentýnská přáníčka“. O tom, jak se vaše děti snažily, se můžete přesvědčit na fotografiích!